Puh. 09 2745 060
louhintahiekka@louhintahiekka.fi
Tuotantotie 1, Tuusula

Hämeen aluetoimisto

Rautakoskentie 421, Loppi
kartta »

Tarjouspyyynnöt

tarjouspyynnot@louhintahiekka.fi

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteet

etunimi.sukunimi@louhintahiekka.fi

Hallinto

Mika Jokela

Toimitusjohtaja
Mika Jokela
mika.jokela@louhintahiekka.fi
puh. 0400 450 573

Aapo Lahtinen

Varatoimitusjohtaja
Aapo Lahtinen
aapo.lahtinen@louhintahiekka.fi
puh. 040 702 1849

Jyrki Iivonen

Vanhempi asiantuntija
hallinto

Jyrki Iivonen
jyrki.iivonen@louhintahiekka.fi
puh. 0400 450 572

Petri Salonen

Tuotantojohtaja
Petri Salonen
petri.salonen@louhintahiekka.fi
puh. 0400 454 417

Jyrki Vainionpää

Projektijohtaja
Kaupunkiprojektit

Jyrki Vainionpää
jyrki.vainionpaa@louhintahiekka.fi
puh. 050 3717 758

Työpäälliköt

Mika Asikainen

Työpäällikkö
Teollisuusprojektit

Mika Asikainen
mika.asikainen@louhintahiekka.fi
puh. 040 487 4858

Mikko Korhonen

Työpäällikkö
Väylä- ja kaupunkiprojektit

Mikko Korhonen
mikko.korhonen@louhintahiekka.fi
puh. 046 923 3321

Jussi Mäki

Työpäällikkö
Väylä- ja siltaprojektit

Jussi Mäki
jussi.maki@louhintahiekka.fi
puh. 040 754 9387

Jani Pullikka

Työpäällikkö
Pirkanmaa

Jani Pullikka
jani.pullikka@louhintahiekka.fi
puh. 040 418 3603

Antti Pulkkinen

Vastaava työnjohtaja
Työpäällikkö
Kaupunkiprojektit

Antti Pulkkinen
antti.pulkkinen@louhintahiekka.fi
puh. 044 734 3233

Antti Salonen

Vastaava työnjohtaja
Työpäällikkö
Toimitilaprojektit

Antti Salonen
antti.salonen@louhintahiekka.fi
puh. 040 757 3574

Mikko Rantanen

Projekti- ja laatupäällikkö
Mikko Rantanen
mikko.rantanen@louhintahiekka.fi
puh. 044 765 6845

LASKUJEN TOIMITUSOHJE

Kaikki yrityksellemme osoitetut laskut tulee lähettää ensisijaisesti verkkolaskuina.

LOUHINTAHIEKKA - VAATIVIEN INFRA­PROJEKTIEN TOTEUTTAJA VUODESTA 1974

Copyright© Louhintahiekka Oy · Evästekäytäntö